Prekių pristatymas

1. Visa Info, UAB įsipareigoja pristatyti Jūsų užsakytas prekes, po apmokėjimo, Jūsų užsakyme nurodytu adresu per 3 darbo dienas.

2. Prekes pristatys Visa Info, UAB, mūsų įgaliotas atstovas, arba įgalioti kurjeriai.

3. Jums pasirašius siuntos važtaraštyje yra laikoma, kad siunta yra perduota (pristatyta) tinkamai.

4. Prekės pristatymo metu Jūs privalote su mumis ar mūsų įgaliotu atstovu patikrinti prekes siuntos būklę. Pastebėjęs siuntos pažeidimą, Jūs privalote tai atžymėti siuntos važtaraštyje ir surašyti laisvos formos siuntos pažeidimo aktą. Jums pasirašius siuntos važtaraštyje be pastabų, laikoma, kad siunta perduota tvarkinga.

5. Kokybiškos baseinų priežiūros prekės nekeičiamos ir negražinamos.

6. Jeigu grąžinama nekokybiška prekė, Visa Info, UAB įsipareigoja priimti nekokybišką prekę ir ją pakeisti analogiška preke. Tuo atveju, kai Visa Info, UAB neturi analogiškos prekės, jums bus sugrąžinti už prekę sumokėti pinigai. Grąžinama prekė privalo būti pilnai sukomplektuota. Jūs atsakote už pilną prekės komplektavimą. Jeigu prekė nėra pilnai sukomplektuota, ji nėra priimama grąžinimui.

7. Visa Info, UAB pageidauja, kad prekės būtų grąžinamos originalioje prekės pakuotėje, kurioje jos buvo pristatytos. Pakuotė turėtų būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta ir įpakuota.

8. Jūs neturite teisės atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, jeigu: perkami baseino ar Spa chemikalai, vandens testai ir testavimo reagentai, ir Jūs pažeidėte pakuotės apsaugas (atplėšėte ar atidarėte pakuotę); Jūs prekę sugadinote ar iš esmės pasikeitė prekės išvaizda; pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti gautą prekę, nevertinami kaip esminiai prekės išvaizdos pakeitimai.